Inwoners Bovensmilde in de prijzen tijdens Postcode Loterij: Miljoenenjacht postcode loterij

Inwoners Bovensmilde in de prijzen tijdens Postcode Loterij: Miljoenenjacht

BOVENSMILDE - Inwoners van de postcode 9421SE in Bovensmilde werden vanavond blij verrast met een bezoek van Winston Gerschtanowitz.

Op tv won een deelnemer 82.000 euro, en dit bedrag word dan ook gewonnen door een deelnemer van de postcodeloterij. In dit geval voor een inwoner van Bovensmilde.

Martin uit Bovensmilde was de gelukkige. Hij won samen met zijn vrouw Flora maar liefst 82.000 euro. Met tranen in zijn ogen nam hij zijn prijs in ontvangst. Als hem gevraagd word wat hij als eerste met zijn prijs wil doen antwoord hij al snel: „Ik denk als eerste aan familie in de Molukken”.

Maar niet alleen Martin en Flora wonnen een geldbedrag. Alle inwoners die meespelen met de postcodeloterij met dezelfde postcode wonnen geldprijzen. In totaal waren dit acht inwoners. Zij verdeelden nog eens 82.000 euro onder elkaar. Zij wonnen bedragen variërend van 7.454 tot 14.909 euro, afhankelijk van het aantal loten waarmee zij meespelen met de Postcode Loterij.

PC2

Tiplijn